Články

Zahájen XIII. ročník studijního programu

14. 9. 2015 - Ing. Ivana Pohanková

Začátkem září 2015 jsme otevřeli již XIII. ročník studijního programu Průmyslové inženýrství. Tento ročník budou navštěvovat studenti ze společností Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o., DONALDSON CZECH REPUBLIC s.r.o., ept connector s.r.o., Petainer Czech Holdings s.r.o., Rohde&Schwarz závod Vimperk, s.r.o., SAPELI, a.s., SERENUM, a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o.

Pánové I. Mašín a J. Dlabač v úvodním bloku představili základní význam a role průmyslového inženýrství v současnosti, pan V. Ježek prezentoval téma projekty průmyslového inženýrství a jejich řízení. Absolventi minulých ročníků představili svůj realizovaný projekt a podělili se o své zkušenosti se studiem.

Studenti se budou pravidelně setkávat na prezentacích a exkurzích v různých výrobních podnicích, kde budou mít možnost vidět praktické ukázky zavádění principů LEAN a vzájemně si předávat své zkušenosti. Pod vedením odborného tutora budou v rámci studia pracovat na reálném projektu, ve kterém využijí základní metody průmyslového inženýrství. Přejeme jim, aby čas strávený studijním programem byl pro ně přínosem, a to jak znalostním, tak osobním.

V současné době probíhají přípravy čtrnáctého ročníku studijního programu, který bude zahájen v únoru 2016 a pro který se již nyní přijímají předběžné přihlášky. Více informací naleznete zde.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.