Semináře

Semináře se zaměřují na metodický výklad jednotlivých oblastí průmyslového inženýrství formou případových studií, s praktickými ukázkami a realizacemi v tréninkovém centru nebo přímo v partnerských podnicích. Jsou tedy pojaty nejen teoreticky, ale naopak silně zaměřeny na konkrétní, praktické využití. Poskytují rovněž jedinečnou příležitost pro výměnu zkušeností účastníků z různých společností. 

Konference probíhají formou praktických příspěvků lektorů a zástupců vybraných společností úzce zaměřených na dané téma. Přednášející jsou vždy pečlivě vybíráni ze společností, které jsou špičkové pro danou oblast a mohou být inspirací pro ostatní. Součástí konference je rovněž moderovaná diskuze s cílem generovat nové myšlenky a impulsy k dalšímu zlepšování. Fóra a konference jsou vždy pořádány ve spolupráci s některým z našich partnerských podniků a jsou tak spojeny se Study Tour v této společnosti. 

Od roku 2005 jsme zrealizovali již více než 250 seminářů pro 2500+ účastníků. Podívejte se, jakým tématům se věnujeme a na reference a průběh z již realizovaných akcí.

Semináře je možné financovat pomocí dotací. Pokud si vyberete minimálně 5 libovolných seminářů (dotační podmínka je vzdělávání v rozsahu min.40 hodin),  rádi Vám pomůžeme s přípravou žádosti na dotace programu POVEZ, které Vám pokryjí náklady na účastnický poplatek (85 %), tak mzdové náklady účastníka (100 %).

 V I. pololetí roku 2023 jsme pro Vás připravili semináře na tyto témata:


Nenašli jste zde seminář na téma, které by Vás zajímalo? Napište nám.


Využijte možnosti dotací na vzdělávání.


Přihlášky a dotazy

Ing. Ivana Machalová - manažerka vzdělávání
ivana.machalova@e-api.cz
+420 724 431 542

Nabízíme možnost ubytování přímo v budově API. 

Přihlásit se na seminář

Seminář šitý na míru

Zaujalo Vás téma semináře, ale nevyhovuje Vám termín či místo konání? Chcete připravit seminář pro větší skupinu zaměstnanců a přizpůsobit program své společnosti? Kontaktujte nás na info@e-api.cz.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.