Články

Oslavili jsme 10. výročí založení společnosti

23. 9. 2015 - Mgr. Jana Bejčková

Dne 18. 9. 2015 jsme oslavili 10. výročí založení společnosti API - Akademie produktivity a inovací, s.r.o.

Oslava v námořnickém duchu s mottem Plujeme s Vámi již 10 let se uskutečnila v Hotelu Hejtmanský dvůr ve Slaném za účasti Vás, našich partnerů a hostů. Součástí slavnostního odpoledne a večera bylo představení vývoje firmy od jejího založení do současnosti, dále například diskusní fórum na aktuální témata, LEAN a námořnické soutěže a další. Děkujeme všem zúčastněným za příjemnou atmosféru a společně strávený čas. 

Diskusní fórum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na diskusním fóru vystoupili: otázky kladli Ing. Marcel Pavelka (zcela vlevo) a Ing. Jaroslav Dlabač, Ph.D. (zcela vpravo), diskutovali (zleva) Ing. Zbyněk Frolík, Tomáš Kramář, Ing. Zdeněk Pelc CSc.

V rámci oslavy se uskutečnila charitativní tombola na pomoc malému Hynkovi Skůrovi, který utrpěl úraz v bazénu s vážnými následky. Vybranou částku 11 800,- API navýšila o dalších 15 000,-. Celková částka 26 800,- byla poslána na konto rodiny Skůrových na podporu nákladné léčby. Velice děkujeme všem, kteří do tomboly věnovali ceny a přispěli finančně koupí lístku. Malému Hynkovi přejeme hodně štěstí! http://konto-hynek.cz/

Tímto bychom chtěli zároveň poděkovat všem našim partnerům a klientům za dosavadní spolupráci. Věříme, že nám zachováte přízeň i v dalším desetiletí. 

Tým API


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.