Články

Shop Floor Management – využijte skryté zdroje své organizace

15. 12. 2015 - Mgr. Jana Bejčková

Pro velký zájem účastníků se 15. 12. – letos již potřetí – konal seminář s názvem „Shop Floor Management – využijte skryté zdroje své organizace".

Zavedením jeho principů neboli principů dílenského řízení se zajistí řešení problémů přímo u zdroje, sdílení informací se stává efektivnější a rychlejší. Účastníci se naučili nejen to, jak nejlépe systém dílenského řízení nastavit, ale seznámili se i s problémy, se kterými se mohou setkat, a v neposlední řadě bylo na konkrétních ukázkách a zkušenostech z projektů prezentováno použití v praxi.

Celkem se seminářů na toto téma zúčastnilo 35 zaměstnanců následujících firem:
AGROSTOJ PELŘIMOV a.s., AHORN CZ, s.r.o., Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o., ENGEL strojírenská spol. s r.o., Ferring-Léčiva a.s., Forschner PTZ, spol. s r. o., FOXCONN CZ s.r.o, HESTEGO a.s., Linaset, a.s., ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., S + C ALFANAMETAL s.r.o., NTS Prometal Machining

Účastníků jsme se zeptali na největší přínos z účasti na semináři. Odpovídali např. takto:
"strukturované schůzky"; „tvorba strategie"; "nastavení vlastních (osobních) standardů"; „gemba"; „standardizace meetingů"; "koučink, rychlé schůzky na všech úrovních"; „myšlenka, že mistr by měl mít 60% své práce standardizované a zbytek se věnovat lidem"; „živé tabule na pracovišti"; „strukturované schůzky a jak je dělat"; „realizace řízení vizualizací, denní management řídícího pracovníka, organizace práce a úspora času"; „rozbor problémů do dílčích záležitostí, rozhození odpovědností"; „zlepšení komunikace, zlepšení řízení výroby"; „zefektivnění komunikace, rozhodování na nižších pozicích"; „řízení výroby v úrovních"

Další termín tohoto velmi žádaného semináře je 5. 4. 2015. Podrobnější informace naleznete zde.

foto seminář  foto seminář  foto seminář  foto seminář


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.