Články

Realizované projekty ve společnosti GZ Media, a.s.

3. 3. 2016 - Mgr. Jana Bejčková

API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o. spolupracuje se společností GZ Media, a.s. v oblasti zefektivňování výrobních procesů. Po úvodním monitoringu oddělení tiskárny byly na workshopu s vedením společnosti vydefinovány následující projekty:

  • Optimalizace výrobních pracovišť: cílem projektu je usnadnění činností pracovníkům a zvýšení výkonnosti na jednotlivých pracovištích. Na prvních sedmi vybraných pracovištích již byla zavedena metoda 5S a vizualizace, byly eliminovány základní druhy plýtvání a optimalizováno předávání směn. Projekt se rozšiřuje i na ostatní pracoviště.
  • Zavádění sledování efektivity strojních zařízení.
  • Zefektivnění práce liniových vedoucích: projekt je kombinací rozšiřování teoretických znalostí a praktické aplikace získaných poznatků. Důraz je kladen na standardizaci práce a předávání informací napříč směnami.

Děkujeme společnosti za projevenou důvěru a věříme, že naše spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

Společnost GZ Media, a.s. navázala na více než padesátiletou tradici Gramofonových závodů a stále rozšiřuje nabídku produktů a služeb. Pod vedením českých manažerů se rozrostla v moderní podnik, který celosvětově patří k nejvýznamnějším ve svém oboru. Replikace CD a DVD, výroba vinylů (gramofonových desek), bohaté zkušenosti v polygrafické výrobě a současný špičkový zákaznický servis oceňují tisíce spokojených zákazníků po celém světě.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.