Články

Chystá se již pátý ročník Letní LEAN akademie

27. 6. 2016 - Mgr. Denisa Pavelková

Již pátým rokem pořádáme tréninkový cyklus Letní LEAN akademie. Program je připraven pro všechny, kteří chtějí poznat základní principy LEANu, nástroje a metody průmyslového inženýrství. Získáte nejenom základní teoretické znalosti metod a nástrojů vedoucích ke zvýšení produktivity a flexibility, ale také si je osvojíte na manažerských hrách, případových studiích a návštěvou společnosti L I N E T spol. s r.o.

Na 5 dnů se stanete součástí týmu lidí podobně zaměřených na "zeštíhlování" výrobních procesů a budete mít možnost porovnat své zkušenosti se zaváděním LEANu s praxí v různých společnostech. Výhodou tohoto programu je načerpání nových podnětů, probuzení z firemní slepoty a u začátečníků nastartování štíhlého myšlení.

Účastníků z minulého ročníku jsme se zeptali, co jim účast přinesla. Odpověděli následovně:

„zopakování vědomostí z leanu a prohloubení některých dosud nepoužívaných metod", „ucelený přehled o lean metodách, poznání nových metod, výměna zkušeností", „souhrnný přehled o metodikách, nové kontakty a pohledy, poznatky z jiných firem", „srovnání znalostí, pojmů", „nové nápady, podněty", „seznámení s LEAN metodami, spousta nápadů do práce", „mám 77 bodů, které hodlám ve firmě aplikovat", „nové poznatky, jak lépe využít lean v naší firmě", „nápady, jak efektivně zeštíhlit výrobu", „spousta poznatků a nový pohled na výrobu".

Tento rok pořádáme Letní LEAN akademii ve dvou termínech: 8. - 12. srpna a 15. - 19. srpna 2016.

Více informací se dozvíte zde.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.