Články

Snadné měření práce díky aplikaci API

29. 6. 2016 - Ing. Marcel Pavelka, IEn.

API vyvinula aplikaci k provádění přímého měření spotřeby času, která pomáhá jednoduše zachytit a vyhodnotit snímky pracovního dne nebo zaznamenat chronometráže.

Tato aplikace zjednodušuje a rapidně zefektivňuje práci průmyslových inženýrů. Příkladem je vyhodnocení snímku pracovního dne 8 hodinové směny, který díky aplikaci a převodu do standardizovaného formuláře API vyhodnotíte do 30 minut. Odpadne tak zdlouhavé přepisování, vyhodnocování papírových záznamů a počítání časů jednotlivých činností zachycených pomocí stopek.

Aplikace fungující na mobilních zařízeních se systémem Android je na použití snadná a intuitivní. Pokud budete chtít aplikaci požívat, tak nás neváhejte kontaktovat. Dodáváme ji v komplexním balíčku obsahujícím tablet, záznamový blok, koženkové desky s kalkulačkou a stylusem pro ovládání. Součástí jsou rovněž metodické návodky na postup analýzy a měření práce, formuláře a soubory ke snadnému vyhodnocení.

Pořídit si ji můžete buď formou měsíčního pronájmu za 2 000,- Kč bez DPH, nebo koupí výše zmíněného balíčku v ceně 17 000,- Kč bez DPH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka prostředí aplikace API k měření spotřeby času v systému Android

 

Ukázka výstupů z měření

Ukázka výstupů z měření zpracovaného ve vyhodnocujícím formuláři 

 


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.