Články

Zahájení spolupráce se společností Touax, s.r.o.

10. 8. 2016 - Ing. Vladimír Müller

Po provedení vstupního monitoringu a strategického workshopu jsme v červenci letošního roku zahájili spolupráci s předním evropským výrobcem modulových staveb - společností Touax, s.r.o.

Na základě detailní analýzy výrobního závodu v Supíkovicích a v rámci definované vize a cílů společnosti byly stanoveny klíčové oblasti pro provedení změn, definovány konkrétní projekty a úkoly a proběhlo seznámení zaměstnanců. Důležitou roli bude hrát i vytvořený projektový tým, který zahrnuje nejen vrcholové vedení společnosti, ale i mistry výrobních středisek.

V současné době se společně s vedením společnosti soustředíme na standardizaci řízení společnosti a organizaci práce na výrobních pracovištích. Jedná se hlavně o systém Shop Floor Managementu a zavádění metody 5S. V letošním roce bychom se dále chtěli společně zaměřit i na organizaci a tok materiálu a nastavení layoutů hlavních montážních linek.

Cílem této změny je naplnění vize společnosti být flexibilní, nákladově efektivní a odpovědný výrobce kvalitních modulových staveb pro interního a externího zákazníka ve střední Evropě.

Logo TouaxModulová divize skupiny Touax se specializuje na projektování, průmyslovou výrobu a stavbu dočasných nebo trvalých objektů stavebnicovým systémem modulů, které zákazníkům pronajímá nebo prodává.

Touax s.r.o. je dceřiná společnost Divize modulových staveb, provozuje závod v Supíkovicích v České republice s centrem výzkumu a vývoje pro celou modulovou divizi a výrobní kapacitou 100 000 m2 ploch, nájemním parkem s 1 500 moduly v České republice a na Slovensku. Zásobuje moduly trhy EU, Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Střední a Jižní Ameriky a Afriky.

 

 


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.