Články

Efektivní údržba ve společnosti Lasselsberger

15. 12. 2016 - Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Zahájili jsme spolupráci se společností Lasselsberger, s.r.o. v oblasti zlepšování procesů v údržbě. Po prvotním zhodnocení současného stavu jsme vydefinovali 3 dílčí projekty s termínem realizace do konce roku 2016.

Budeme se tak společnými silami zabývat zaváděním 5S na dílnách údržby, přesnou evidencí zásahů údržby a standardizací činností a prací. Cílem spolupráce je zlepšit a usnadnit práci v tomto útvaru, zpřesnit datovou základnu a lépe organizovat čas pracovníků. To vše se bude postupně odrážet ve snižování prostojů výrobních zařízení. Do prvních aktivit se s odhodláním vrhli jak samotní údržbáři, tak jejich vedení, a již po pár týdnech lze vidět první výsledky. Po, jak věříme, úspěšném startu budeme v lednu 2017 spouštět další fázi spolupráce.

logo LasselsbergerSpolečnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO více než 130 let. V současnosti ve společnosti pracuje 1 600 lidí v pěti výrobních závodech: Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany, Borovany.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.