Články

Ve společnosti FK lišty Bojanovice zahajujeme dva konkrétní projekty

25. 1. 2017 - Bc. Vlastimil Ježek, IEn.

V druhé polovině roku 2016 byl ve firmě FK dřevěné lišty Bojanovice proveden krátký monitoring aktuálního stavu, na jehož základě byly následně společně vydefinovány 2 střednědobé projekty. Oba projekty budou ukončeny během roku 2017.

Pro publikování výsledků provedených aktivit si členové týmů vytvořili speciální informační tabuli a originální logo. Práce na projektech se účastní bezmála 30 spolupracovníků, kteří představují průřez od členů vrcholového vedení až po předáky z výrobních provozů. Jeden z projektů je zaměřen na podstatné zlepšení stavu standardizace výrobních pracovišť a zavedení prvních stupňů TPM – je nazván „Naše pracoviště = naše vizitka". Další projekt „Optimalizace informačního toku" je orientován na odhalování nedostatků a chyb při přenosu důležitých informací v celém průběhu realizace jednotlivých zakázek.

zařadíme vyšší stupeň v podnikání

logo FK lištySpolečnost FK dřevěné lišty Bojanovice, s.r.o. byla založena v roce 1993 jako česká dceřiná společnost rakouské firmy Franz Kolar GmbH. Tu založil v roce 1928 pan Franz Kolář a v Rakousku existuje dodnes. Od roku 2005 je v FK dřevěné lišty Bojanovice soustředěna veškerá výroba na ploše téměř 10 000 m2. Zpočátku se firma specializovala na výrobu lišt z masivního dřeva, postupně se však otevřely nové trhy a možnosti a vznikaly nové produkty. Kromě lišt z masivního dřeva dnes nabízí také designové desky, madla, mřížky, profilové lišty a výrobu na míru. Firma je rozdělena do 12 výrobních středisek. Od jejího vzniku neustále roste nejen rozmanitost jejích produktů, ale i počet zaměstnanců (v současnosti 150). Již řadu let je držitelem certifikátu ISO 9001:2001, FCS a také certifikátu PEFC, což je certifikát spotřebitelského řetězce dřeva. Firma si vždy zakládala na kvalitě a precizním provedení, z čehož vyplynulo i její motto: "Společně usilujeme o to, aby se k nám vraceli zákazníci, nikoliv výrobky."


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.