Články

Vzdělávání s konkrétními přínosy

14. 6. 2017 - Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Na jaře 2017 jsme zahájili spolupráci se společností Rompa CZ, s.r.o. z Vyškova. Cílem 18měsíčního praktického vzdělávání v oblasti LEAN a štíhlé výroby je nejen teoreticky a metodicky vzdělat pracovníky z řad liniových vedoucích až TOP manažerů, ale především tyto znalosti zúročit při praktické aplikaci.

Dle našeho názoru – jedině praktické vzdělávání bude mít ten správný dopad jak na změnu reálného stavu v provozu či procesech, tak i na chápání a postoj k novým znalostem ze strany účastníků. Dojde tak i k daleko lepšímu pochopení a zapamatování si principů LEAN managementu.

V první fázi vzdělávání jsme si s účastníky vytýčili cíle a postup celé spolupráce, provedli zhodnocení současného stavu, a to jak mapováním toku hodnot pomocí metody VSM, tak monitoringem a analýzou výrobních procesů. Musíme podotknout, že po prvotních setkáních je vidět, že kolegové ze společnosti Rompa jsou nakloněni novým poznatkům a metodám a aktivně se do probíhajících aktivit zapojují.

V takovém tempu, kolektivu a atmosféře je vždy cesta k vytýčenému cíli snazší.

logo RompaRompa Group je předním světovým zpracovatelem plastu. Zabývá se vývojem a výrobou plastových výrobků, plastových obalů i montáží. Nabízí vstřikování a tepelné tvarování plastů. Vyrábí výrobky pro segmenty trhu automobilového, spotřebního zboží a průmyslových aplikací.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.