Články

Linet se rozhodl pro novou formu komunikace: pomocí implementace Shop Floor Managementu

14. 6. 2017 - Ing. Jaroslav Dlabač, Ph.D.

Úvodním workshopem s vedením společnosti byl zahájen projekt zaměřený na novou formu komunikace a denního řízení jednotlivých procesů za pomoci Shop Floor Managementu (SFM). V rámci tohoto úvodního workshopu byly nejprve definovány úrovně SFM, poté struktura jednotlivých schůzek nejvyšší úrovně 4 včetně používaných ukazatelů.

Projekt dále pokračuje detailním rozpadem na nižší úrovně pro oblast výroby. Pro pilotní realizaci byla vybrána montáž jako jeden ze stěžejních výrobních procesů. Následně dle již definované struktury výkonových tabulí, sběru dat a struktury schůzek bude oblast SFM rozšířena v II. pololetí 2017 na další provozy, jako je hrubá výroba, lakovna či oddělení plastů.

logo LinetSpolečnost LINET spol. s r.o. vznikla v roce 1990 na zelené louce. Je největším evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek, kterých ročně vyrobí přibližně 50 tisíc. Ve společnosti pracuje přes 600 zaměstnanců. Od roku 2011 je LINET spol. s r.o. součástí nadnárodního holdingu LINET Group SE se sídlem v Nizozemí. LINET má dceřiné společnosti v Evropě, Spojených státech i v Latinské Americe a vyváží lůžka do více než sta zemí po celém světě.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.