Články

Konec června v duchu úspěšných pololetních prezentací

19. 7. 2017 - Bc. Simona Szabóová

Poslední školní den se u nás na API nesl v duchu pololetních testů a prezentací studijního programu Průmyslové inženýrství. Jak je již zvykem, účastníci si nejprve ověřili své vědomosti písemným testem a poté předvedli své prezentační dovednosti, když sdíleli poznatky a výsledky dosavadní práce na svých projektech.

Mezi nejzajímavější témata projektů tohoto ročníku patří optimalizace výroby a toku zakázek, ale také zvyšování produktivity pracovišť nebo pracovníků. Účastníci si na konci dne s sebou odnesli zpětnou vazbu a cenné rady, jakým směrem mají v rámci svých projektů jít.

9 studentů (např. z firem Bühler CZ s.r.o., Swiss - Form, a.s., Callidus trading, spol. s r.o., NKT s.r.o., ELLA-CS, s.r.o. atd.) má v tuto chvíli za sebou 7 bloků studia, další je čeká v září – s exkurzí ve společnosti Witte Nejdek na téma řízení materiálových toků.

Držíme  všem palce ve druhé polovině studia a již dnes se těšíme na zahájení následujícího, již XVII. ročníku v září 2017.

          Pololetní prezentace  Pololetní prezentace


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.