Články

GZ Media, a.s.: do roka profesionální tým zkušených kontrolorů kvality

19. 10. 2017 - Mgr. Jana Bejčková

GZ Media, a.s. je jedním z předních výrobců hudebních i nehudebních nosičů na světě. Zároveň se k těmto nosičům zabývá i produkcí tiskovin. Aby obstáli v dnešním tržním prostředí, musí být vždy o krok napřed před konkurencí. S tím souvisí nejen široká nabídka produktů, ale i nekompromisní kvalita výrobků. A právě z důvodu potřeby trvalého dosahování vysoké kvality se začíná realizovat trénink a testování kontrolorů kvality ve spolupráci s API – Akademií produktivity a inovací, s.r.o.

Hlavním cílem je výše zmíněné dosahování vysoké kvality, s čímž úzce souvisí potřeba mít vysoce kvalifikované pracovníky. Z úvodní analýzy celého oddělení a procesů řízení jakosti jasně vyplynulo, že bude nutné zavést kontinuální poskytování podpory při zvyšování kvalifikace, kvalitně a hladce zaučit nové pracovníky a zajistit vyšší samostatnost kontrolorů kvality. Cílem je sjednotit a zvýšit znalosti kontrolorů tak, aby pracovali samostatně, byli schopni zachytit a řešit neshody a co více, byli podporou výrobě v zajištění kvality: kvalita se musí vyrábět, nikoli kontrolovat. Skrze vyšší důslednost při odhalování a řešení interních neshod a díky nastavení systémového řešení kořenových příčin bude výsledným efektem snížení interních vad.

Důležitou součástí celého tréninku je brožura pro zaměstnance kontroly kvality a test pro kontrolory kvality.

Podrobnější informace si můžete přečíst v článku zde.

 

Logo GZ MediaSpolečnost GZ Media, a.s. navázala na více než padesátiletou tradici Gramofonových závodů a stále rozšiřuje nabídku produktů a služeb. Pod vedením českých manažerů se rozrostla v moderní podnik, který celosvětově patří k nejvýznamnějším ve svém oboru. Replikace CD a DVD, výroba vinylů (gramofonových desek), bohaté zkušenosti v polygrafické výrobě a současný špičkový zákaznický servis oceňují tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

 

                                      Vyplňování testu  Odhalování vad