Články

Seminář Štíhlá logistika a řízení zásob - tentokrát s praktickými ukázkami v konkrétní společnosti

27. 11. 2017 - Ing. Ivana Pohanková

Na základě požadavků a zpětných vazeb z minulého roku jsme se rozhodli uspořádat seminář Štíhlá logistika a řízení zásob ve firmě Toyota – divize Material Handling, která se zabývá výrobou vysokozdvižných vozíků.

Toyota Material HandlingToyota Material HandlingSeminář pořádáme 5. 12. 2017. Bude zaměřen na zlepšení materiálového toku, efektivitu skladového řízení, identifikaci a následné odstranění plýtvání (zejména transport, pohyb) z procesu. Bude při něm zkombinován jak teoretický, tak praktický přístup zaměřený na to, aby si účastníci odnesli náměty a nápady, které se dají aplikovat v jejich firmách. Vše bude ukázáno na konkrétních příkladech přímo ve společnosti Toyota s následnou diskuzí a vyhodnocením efektivity jednotlivých nástrojů.

Společnost Toyota rovněž představí novinky a zajímavosti z odvětví logistiky.

Můžete se těšit na zajímavý seminář přímo v prostředí moderní společnosti, která je leaderem v tomto oboru.

Logo ToyotaToyota Material Handling CZ s.r.o. je součástí skupiny Toyota Industries Corporation, jejíž 17 společností působí v pěti klíčových odvětvích. Společně s Toyota Material Handling International, North America, China a Japan se snažíme prostřednictvím naší manipulační techniky optimalizovat provozy našich zákazníků.