Články

Již 7. Letní LEAN akademie úspěšně ukončena

23. 8. 2018 - Ing. Ivana Pohanková

V pořadí už 7. letní LEAN akademie znovu nabídla obvyklý mix teoretických znalostí a praktických cvičení. Účastníci z různých průmyslových odvětví se seznámili se základními principy LEAN, nástroji a metodami průmyslového inženýrství.

Letní LEAN akademieLetní LEAN akademieV souhrnu 5 dnů byly představeny principy štíhlého myšlení, které si účastníci zažili při manažerských hrách a při řešení případových studií.

Letošní ročník jsme obohatili o tolik diskutované téma průmysl 4.0. Například zástupci společnosti, která se dlouhodobě věnuje robotizaci, nám na praktickém příkladu ukázali možnosti využití v praxi.

Nedílnou součásti byla také prohlídka společnosti Linet spol. s r.o.

Závěrem si účastníci svoje nabyté znalosti ověřili písemným testem. S certifikátem v ruce se rozloučili jako absolventi, kteří budou šířit dál vštěpené principy štíhlého myšlení.

Zpětné vazby, kde účastníci oceňují odborné vedení jednotlivých témat, ale také zázemí, které navodilo příjemnou atmosféru, nás naplňují a ukazují, že byl splněn náš hlavní cíl - a to je spokojený zákazník.

Letní LEAN akademie se zúčastnili zástupci společností: 

Amphenol Tuchel Industrial GmbH, Aperam Stainless Services & Solutions Tubes CZ, AVAPS s.r.o., JabloPCB s.r.o., Meopta - optika, s.r.o., NKT s.r.o. (Kladno), NKT s.r.o. (Velké Meziříčí), Novem Car Interior Design k.s., PARZLICH s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s., VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA a.s.

Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na další ročník!