Články

Konference Štíhlá výroba a její postavení v Industry 4.0. je za námi

26. 9. 2018 - Mgr. Jana Bejčková

První den konference byl plný podnětných přednášek. Účastníci měli možnost načerpat spoustu informací z praxe známých firem, např. BERGHOF SYSTEMS s.r.o., ZLÍN ROBOTICS s.r.o., a další.

Konference Stihla vyroba a Industry 4.0Exkurze v BMWVelký úspěch sklidili se svou přednáškou např. Vojtěch Žitný ze společnosti B2A Software Development s.r.o., a především pak Ing. Veronika Vavrušová – průmyslová inženýrka ze společnosti TNS SERVIS s.r.o. (firma se specializuje na sériovou výrobu a montáž pro automobilový a elektronický průmysl). Potvrzují to i slova účastníků:

Na konferenci je pro mne zajímavé všechno, hlavně vše týkající se automatizace a robotizace. V naší společnosti využíváme monitoring výroby – velmi cenná pro nás proto byla přednáška firmy B2A, máme v plánu se za nimi určitě zastavit na veletrhu.

 Daniel Kelča - AZ Pokorný, s.r.o. 

 

Nejvíce mne zaujala určitě slečna (paní) Vavrušová, měla velmi zajímavou přednášku, podanou i velice aktivním způsobem z praxe.

 anonymní účastník 

 

Na konferenci mne zajímá především téma rizik spojených se zaváděním digitalizace v praxi, protože vše není pouze pozitivní. Hodně se mi líbila přednáška paní Vavrušové.

Michal Tůma – Siemens Electric Machines s.r.o.

 

Druhý den se všichni účastníci vypravili na exkurzi do společnosti BMW v Lipsku. Načerpali spoustu inspirace a nových poznatků, které budou moci aplikovat v praxi.