Články

Zlepšování procesů ve společnosti JAP Future s.r.o. pokračuje v dalších výrobních halách

17. 5. 2022 - Ing. Jaroslav Dlabač, Ph.D.

Po úspěšných projektech zaměřených na zvyšování efektivity procesů výrobních středisek hliník a lakovna se naše společné úsilí přesunulo na dílnu výroby schodišť.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ryze zakázkovou výrobu s převažující vysoce specializovanou, manuální prací, je pro nás od začátku tento projekt velkou výzvou. Cílem je i v těchto individuálních podmínkách implementovat celofiremní standardy efektivního řízení, jako je kapacitní plánování, Shop Floor Management nebo standardní práce vedoucích. S blížícím se přechodem do závěrečné kontrolní fáze projektu se další aktivy začínají postupně přesouvat do nově vznikající expediční haly.  

 

 

 

Společnost JAP FUTURE s.r.o. navazuje na tradici kovovýroby, ze které vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova. Nabízí široký sortiment stavebních prvků, jako jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře, skryté zárubně, posuvné systémy, Grafosklo a skleněné stěny, stahovací schody, nerezové zábradlí, schodiště a designové dveře.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.