Články

Systematické zlepšování procesů v HOPI HOLDING a.s.

15. 11. 2022 - Ing. Jaroslav Dlabač, Ph.D.

Úvodní analýzou vybraných kompletačních pracovišť a společným workshopem jsme v distribučním centru v Prostějově zahájili systematické zlepšování procesů a implementaci filosofie LEAN v HOPI HOLDING a.s.

V prvních fázích tohoto projektu bude věnována pozornost především analýze a měření spotřeby času jednotlivých činností za pomoci systémů předem určených časů, konkrétně metodiky Basic MOST. Cílem je především optimalizace stávajících pracovních postupů s přihlédnutím k vyšší míře standardizace práce, balancování operací, ergonomii a pohybové ekonomii.

Následně se budeme rovněž zaměřovat na efektivitu podpůrných procesů a na oblast denního řízení a řešení problémů.

 

 

 

HOPI Holding je česká firma působící v šesti zemích střední Evropy. Společnost byla založena v roce 1992 Františkem Piškaninem jako Cash&Carry. Postupně se firma transformovala v jednoho z největších logistických 3PL hráčů na území CEE regionu. Kromě logistiky se dnes skupina věnuje i potravinářství, gastronomii a zemědělství a zaměstnává okolo 5000 lidí.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.