Časopis Úspěch - Produktivita & inovace v souvislostech

Obsah a témata

Již od roku 2006 nabízí pohled na oblast průmyslového inženýrství, produktivitu a inovace. Úspěch je "kuchařkou" na zavádění moderních metod řízení, zeštíhlení podniku, na zvýšení produktivity práce a dlouhodobé prosperity, na realizaci inovací v praxi. Pomáhá zvýšit hodnotu firmy na trhu práce.

 • Podrobné informace o metodách průmyslového inženýrství a zlepšování procesů. Články píší přední čeští odborníci na průmyslové inženýrství s mnohaletou zkušeností.
 • Praktické ukázky realizace projektů v úspěšných firmách v ČR – vedoucí pracovníci se s Vámi podělí o své zkušenosti.
 • Návody a inspirace pro Vaše vlastní projekty k zeštíhlení podniku a zvýšení produktivity.
 • Návody k překonání překážek v počátcích zlepšování procesů, rady, jak motivovat zaměstnance a získat jejich nadšení pro změny.

Víme, o čem píšeme!

Časopis vydává API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o., která je centrem odbornosti a vzdělávání v oblasti průmyslového inženýrství. V článcích Vám předáváme know-how získané dlouholetou praxí a zkušenostmi. Autory článků zaměřených na praktické ukázky z firem pečlivě vybíráme a vše s nimi po odborné stránce konzultujeme.

Cílová skupina

Jednatelé, ředitelé, vedoucí pracovníci výroby, vývoje, logistiky, technického útvaru, procesní inženýři, průmysloví inženýři, pracovníci útvaru zlepšování.

Základní údaje

 • Periodicita: čtvrtletník
 • Rozsah: 36 stran
 • Distribuce:
  • Poštou na přímé adresy předplatitelů
  • Reklamní čísla zdarma na všech seminářích a akcích pořádaných API

Registrace MK ČR E 16651
ISSN 1803-5183 

Šéfredaktorka

Mgr. Jana Bejčková

Redakční rada

Ing. Zbyněk Frolík – Linet, spol. s r.o., Ing. Jiří Kolář – EXCALIBUR ARMY spol. s r.o., Ing. Tomáš Kolář – Linet, spol. s r.o., Ing. Jiří Gerner – Amphenol Tuchel Industrial GmbH, Ing. Bronislav Převrátil – Chart Ferox, a.s., Ing. František Kulovaný, jr. MBA – BAEST Machines & Structures, a.s., Ing. Marcel Pavelka, IEn. – API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o., Tomáš Hofer, IEn. – Notino s.r.o., Ing. Vladimír Müller, IEn. – API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o., Bc. Vlastimil Ježek, IEn. – API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o., Ing. Lukáš Formánek, MBA – Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o., Ing. Juraj Bujňák – Feintool System Parts Most, Tomáš Průžek, IEn. –  Czech Airlines Technics a.s., Ing. Tomáš Vach – MODUS, spol. s r.o.

Podívejte se na medailonky jednotlivých členů redakční rady >>

 

        1_2016  Úspěch 2/2016  Úspěch 3/2016  Úspěch 4/2016


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.